Трекінгові палиці

Професійні трекінгові палки від інтернет-магазину Campus


Купити трекінгові палки знадобиться кожному справжньому туристу. Щоб зробити максимально вигідну і недорогу покупку, звертайтеся в інтернет-магазин Campus.

Конструктивні особливості трекінгових палиць

Перш ніж робити покупку необхідно розібратися з різновидом палиць по методу складання. Велика частина сучасних пристроїв складається з декількох верхніх секцій, що дозволяє зручно їх складати і регулювати. Найпопулярніші конструкції:

 1. Телескопічна. Найбільш поширена конструкція у більшій частині виробників. Модель заснована таким чином, що кожна подальша секція набагато тонше, ніж попередня, а під час складання вона забирається в середину. Секцій може бути від 2 до 4, оптимальним варіантом вважається 3. Такий вид конструкції стане прекрасною альтернативою між компактністю, комфортністю регулювання, використанням і технологічністю.
 2. Складна, «ламається». Передбачає розкладання палиці на кілька окремих секцій, з'єднаних спеціальним шнуром. Конструкція характеризується невеликою вагою і граничної компактністю в складеному вигляді. Завдяки таким характеристикам дані трекінгові палки - улюблений вибір легкоходов і скайраннеров. До мінусів такого виробу відносять відносно невисоку міцність і відсутність можливості відрегулювати палицю по її довжині. Тому купуючи складні моделі, відразу підбирайте відповідний розмір.
 3. Комбінована. Це поєднання двох попередніх варіантів. Вироби характеризуються компактністю, можливістю регулювання по довжині. Зовнішній вигляд такої ж, як у телескопічного варіанту, а міцність як у складного.
  Від виду конструкції залежить не тільки міцність виробу, але і ціна виробів.

особливості рукояток

Новачкам, які вперше стикаються з покупкою трекінгових палиць, необхідно обов'язково звернути увагу на матеріал рукоятки. Найбільш популярним вважається пластик (гума), неопрен на основі з пластику. Гумові варіанти - найбільш прості, вони підходять для експлуатації в теплому кліматі, оскільки при низьких температурах руки будуть замерзати, перебуваючи на рукоятках. Більш зручною для зимового сезону вважається неопренова рукоятка. При тривалій фіксації на ній руки менше мерзнуть, вона міцніша, зручна у догляді.

Також при покупці трекингової палиці необхідно звернути увагу на інші особливості рукояток:

 1. Форма. У певних ручок спеціальна закруглена форма, що дозволяє користуватися палицею як тростиною. Такі моделі дуже корисні при крутих спусках. При виборі низьких палиць рекомендується звернути увагу на варіанти рукоятки, що нахилені в напрямку трубки. Це дозволить зафіксувати руку в максимально зручному положенні.
 2. Наявність ремінця (темляка). Темляк дозволяє регулювати рукоятку по довжині, також він є відмінною страховкою палиці від втрати на великих, складних рельєфах, сприяє розслабленню м'язів руки, пальців при серйозних навантаженнях в тривалих подорожах. Фахівці рекомендують віддавати перевагу ціпків з комфортним ремінцем анатомічної конфігурації, виготовленим з м'якої сировини.
 3. Кільця для обмеження. Такі деталі розташовуються над багнетом (в нижній частині ланки). Вони можуть бути знімними або незнімними, відрізнятися по діаметру. Кільця грають роль обмежувача, що не дозволяє палиці потрапляти в глибокі снігові купи, тріщини. При експлуатації влітку, краще вибирати кільця меншого діаметра, ніж взимку.

Також важливе доповнення трекінгових палиць - спеціальні захисні ковпаки. Вони будуть корисними при перевезенні, щоб не пошкодити виробами своє майно або оточуючих.

Як підібрати трекінгові палки

Вибираючи трекінгові палки, фахівці рекомендують враховувати кілька критеріїв:

 1. Стан рельєфу по запланованим маршрутами. Складні моделі мають меншу сферу застосування, вони підходять для більш легких рельєфів. Існують більш сучасні моделі таких виробів, які підійдуть для альпіністів і скелелазів. При виборі максимально складного маршруту з великою кількістю перешкод, купують найміцніші палиці.
 2. Вага і зростання туриста. Чим більший і важчий альпініст, тим надійнішими повинні бути палиці. Щоб визначитися з довжиною виробу потрібно своє зростання помножити на 0,7. В результаті вийде необхідна довжина.

Дотримуючись цих рекомендацій, вдасться підібрати оптимальний варіант.

Чому варто купити трекінгові палки в нашому магазині?

Купити трекінгові палки в Україні в інтернет-магазині Campus - вигідне рішення з кількох причин:

 • асортимент тільки професійного обладнання від відомих брендів - Salewa, Alpinus, Campus;вигідні ціни на представлені вироби;
 • швидка доставка по Україні;
 • зручний інтерфейс сайту, що зробить покупку легким і приємним.

Збираючись підкорити найвищі вершини або відправитися в похід, загляньте в наш магазин, щоб придбати все необхідне для безпечного і успішного подорожі.