Кросівки

Категорія цього взуття включає кросівки для як технічних стежок з елементами скелелазіння, так і кросівки для менш вимогливих умов, бігу чи прості міські кросівки. Кросівки будуть набагато зручнішим у літні дні, ніж взуття з високим верхом. Кросівки, незважаючи на більш короткий верх, характеризується високою стійкістю під час походів завдяки ряду технічних рішень. Їх завдання - правильно розташувати стопу, щоб вона не рухалася довільно, а кожен крок був максимально точним. Це означає, що вас підтримають як при важкому підйомі, так і при крутому спуску. Різні варіанти мембрани GORE-TEX® та фірмові рішення виявляються ідеальними під час гірських походів, коли погода змінюється. Водостійкість цих технологій захищає вас від намокання у разі опадів або перетину мілководного гірського потоку. Кросівки з мембраною GORE-TEX® або інші також мають здатність частково зберігати природну повітропроникність шкіри. Це означає, що волога буде ефективно видалятися. Це також допоможе підтримувати комфортний клімат сухої шкіри протягом більш тривалого періоду часу. 
У верхній частині кросівок виробники часто використовують шкіру, а також синтетичні матеріали. Чоловічі трекінгові кросівки з шкіряним або синтетичним верхом є досить міцними. Завдяки цьому ваші кросівки витримають навантаження, що виникають під час походу, і збереже свою функціональність протягом наступних сезонів. Виробники також використовують ободок та посилений носок, які захищають кросівки від легких пошкоджень. Це означає, що випадкове зачеплення за коріння або каміння на стежці не призведе до великих пошкоджень. Для провітрювання внутрішньої частини взуття виробники також застосовують спеціальні сітчасті панелі зверху. Завдяки цьому ви отримаєте комфортну циркуляцію повітря навколо ніг, що зменшить ризик перегрівання. 

Амортизація є важливою особливістю кросівок для походу
Блукаючи гірською стежкою, камінням, також по ущільненій землі, важливо пом'якшити удари. Це часто пов’язано з піною EVA  або іншими подібними рішеннями. Він також підтримується спеціально профільованою устілкою, завдяки чому ви отримуєте необхідну амортизацію на кожному кроці. Це означає, що кросівки пом'якшують вплив на стопи і суглоби, що зменшує їхню втому. Завдяки цьому ви подолаєте на кілька додаткових кілометрів більше, ніж у випадку з менш просунутими рішеннями.

Найвідомішими марками підошв є Vibram® та Michelin®, які прославилися своїми чудовими властивостями. Гума, яка використовується для їх виготовлення, робить кросівки дуже чіпкими, що зменшує ризик ковзання. Завдяки цьому вам буде безпечніше прокладати навіть найскладнішу стежку. Протектор цих підошов часто самоочищається, тому дрібні камінці та бруд швидко опадають.
Магазин campus.ua пропонує як кросівки для гірських марафонів, так і кросівки, пристосовані до щоденних тренувань. Кросівки на літо характеризується максимальною вентиляцією стопи, тоді як гірські кросівки з мембраною GORE-TEX® гарантуватимуть комфортні умови в зимовий та перехідний, зазвичай вологий та брудний час року. Чоловіче та жіночі кросівки провідних виробників є запорукою оптимальної підтримки ніг та впевненості у кожному наступному кроці. Спеціально розроблені для динамічних підйомів та швидких спусків, вони допоможуть вам досягти кращого часу перегонів та забезпечать більший комфорт на рекреаційних забігах. Гумовий композит із властивостями, подібними до гірського або альпіністського взуття, а також дуже агресивний протектор підошви, є найбільшими відмінними рисами трейлових кросівок порівняно з "асфальтовими кросівками". 

На сайті campus.ua ми намагаємось надати повний асортимент бігових кросівок. Тому ви знайдете моделі провідних брендів, таких як Salomon, Helly Hansen, Hoka One One, Salewa та багатьох інших. Найкращі кросівки для гірського бігу - це ваша гарантія того, що ви знайдете відповідну модель незалежно від того, яку відстань ви подолали і на якій місцевості ви знаходитесь.