Туристичні намети

Першокласні намети від інтернет-магазину Campus


Купити туристичну палатку в Україні пропонує інтернет-магазин Campus. Тут представлений широкий вибір виробів, щоб кожен любитель подорожувати зміг підібрати найбільш оптимальний варіант.

різновиди наметів


Перед покупкою туристичного намету необхідно визначитися з кількома важливими критеріями. Головний з них - призначення. Залежно від цього пункту намети бувають:

 1. Трекінгові (рівнинними). Це компактні пристрої, які призначені для легких походів, ночівель уздовж стежок, в лісі. Вони підходять для сухої погоди, оскільки не відрізняються високим рівнем стійкості до вітрам, злив.
 2. Для експедицій. Нагадують рівнинні, але більш стійкі до впливу вологи і вітрів. Вважаються універсальним варіантом, оскільки використовуються для подорожей в лісах, гірських походів невеликий складності.
 3. Штурмовими (високогірними). Призначені для експлуатації в різних умовах, зазвичай використовуються в складних гірських походах. Вироби відрізняються легкістю, рівномірної місткістю, швидкістю збору.
 4. Кемпінговими. Комфортний варіант для тих, хто вважає за краще автотуризм, багатоденні зупинки в 1 місці (на 2-3 дні). Відрізняються місткістю, прекрасним внутрішнім оснащенням - є вікна, гарна вентиляція, високі стелі. Але вага таких наметів досить великий.


Також виділяють групу спеціальних наметів - рибальські, зимові або військові.

варіація форм


Туристичні намети вибирають і в залежності від їх форми. Найбільш часто зустрічаються варіанти:

 1. У вигляді півсфери. Вважаються найпопулярнішим варіантом, оскільки відрізняються універсальністю експлуатації - підходять для сімейного відпочинку, складних гірських походів. Вони відрізняються простотою установки, стійкістю. Каркас заснований на двох перехресних дугах.
 2. У вигляді напівбочки. Характеризується комфортністю, місткістю, але зниженою стійкістю. Установка дуг виконується паралельно один одному без перехрещення. Щоб підвищити стійкість використовують спеціальні розпірки.
 3. У вигляді «труни». Зручний варіант для туристів, які подорожують поодинці. Такі намети стійкі, легкі, компактні. Дуги розташовуються паралельно, але при цьому схрещуються і фіксуються до тенту.
 4. Намети. Не мають каркаса, підходять для великих компаній. В якості опорного елемента виступає центральна стійка, до якої фіксується тент.
 5. У вигляді будиночка. Вважається класичним варіантом, відомим ще з радянських часів. Відрізняється компактністю, невеликою вагою, дешевизною. Але встановлювати такі вироби досить складно, вони погано витримують пориви вітру.


Можливі конструкції складних конфігурацій, але вони зазвичай призначені для використання в екстремальних умовах, до них пред'являються більш високі вимоги.

Як вибрати туристичну палатку?


Визначившись з метою покупки, формою намети, слід врахувати ще кілька важливих критеріїв:

 1. Рівень місткості. Ідеальний варіант - намет на 3-4 чоловік. Вона підійде і для романтичного походу з двох чоловік, але зможе розмістити і шістьох, в разі екстремальних умов.
 2. Кількість шарів. Оптимальним рішенням вважають вибір двошарових наметів. У них встановлюють спальне місце (з гратчастої тканини), після чого туди монтується тент. Такий вибір гарантує прекрасну циркуляцію повітря, захист від негоди, опадів. Одношарові моделі розраховані на тих, хто любить риболовлю з ночівлею або заміського відпочинку, але вони не гарантують теплоти, захисту від зовнішніх факторів.
 3. Стійкість до води. Багатоденні походи зажадають покупки наметів з рівнем водостійкості в 3000-4000 мм. Для подорожей в дощові сезони краще вибирати вироби з показником в 8000 мм. Літній туризм обійдеться наметом з рівнем водостійкості в 1500 мм.
 4. Наявність противомоскитной сітки. Це важливий критерій вибір намети, оскільки в літню пору часто хочеться спати, не закриваючи двері. Щоб убезпечити себе від нашестя комах, краще купувати туристичну палатку з проти сіткою.
 5. Вікна. Для багатьох туристів вікна не є важливим критерієм, оскільки в наметі доводиться тільки спати. Але така деталь може стати в нагоді в якості додаткового вентиляційного отвору. Але, наприклад, двошарові конструкції не потребують такого атрибуті, а в одношарових - досить відкрити блискавку. У кемпінгових наметах вікна вважаються обов'язковим атрибутом, вони створюють додатковий затишок.


Також іноді туристи звертають увагу на кількість входів до намету, наявність тамбура. Тамбур дозволяє зберігати взуття, рюкзаки, а двері зазвичай не грають принципової ролі, тому вибирають класичний варіант - з 1 входом.

Переваги покупки в магазині Campus


Купити туристичну палатку в Україні пропонує інтернет-магазин Campus. Тут представлений великий асортимент виробів різних форматів і місткості. Крім того, магазин гарантує:

 • високу міцність виробів, стійкість до негоди;
 • велика різноманітність розмірів;
 • першокласні бренди (Red Point, Campus, Alpinus і ін.);
 • доступні ціни
View as Grid List

3 Items

per page
View as Grid List

3 Items

per page