Пухові куртки

Пухові куртки в основному асоціюються з зимовою порою, але велика різноманітність моделей означає, що їх можна використовувати більшу частину року. Пуховики можна розділити за типом утеплювача, що використовується у них. Куртки з натуральним гусячим або качиним пухом є одними з найлегших варіантів і в той же час забезпечують відмінні теплоізоляційні властивості. Натуральний пух - все ще найкращий варіант надлегко утеплювача. У багатьох моделях використовується суміш натурального пуху та синтетичних волокон, що мають близькі властивості до натуральних матеріалів. Пуховики з синтетичним утеплювачем мають багато переваг - вони пропонують чудову повітропроникність і швидко сохнуть. Ці властивості роблять їх найпоширенішим вибором для інтенсивних навантажень.

Куртка з натуральним пухом чи куртка з синтетичним наповненням?
Пух створений природою і є неперевершеним варіантом ізоляції. Тобто він має відмінні теплоізоляційні властивості при відносно невеликій вазі. Він має здатність захоплювати і зберігати повітря. Саме ця здатність робить його «теплим». Отже, з одного боку, він ізолює нас від холоду, а з іншого - може утримувати тепло, яке ми виробляємо. Чоловічі та жіночі пуховики характеризуються різними параметрами, але мають основний. Він визначає обєм пухового наповнювача зимової куртки, значення виражається в кубічних дюймах за унцію, а одиниця - cuin. Чим вище значення, тим кращі параметри ізоляції, а отже, тепліше наповнення.
Ще одне значення, яке допомагає нам визначити якість пухової куртки, - це співвідношення кількості пуху до пір'я. Пір'я, про яке йдеться, не є хорошим ізолятором, а також не є еластичним або легким. Процес отримання чистого пуху без пір'я часто неможливий. Пуховики з коефіцієнтом наповнення 90 (пух) / 10 (пір’я), безумовно, будуть дорожчими. Ціна продиктована трудомістким процесом отримання пуху і в кінцевому рахунку набагато кращої ізоляції, меншої ваги та менших розмірів після складання.

Туристичні пуховики на кожен сезон.
Незалежно від того, вирушаєте ви в гори ранньою весною, пізньою осінню або посеред холодної зими, правильно підібрані чоловічі туристичні пуховики можуть забезпечити оптимальну ізоляцію. Найкращі теплові властивості пропонують якісні куртки, наповнені натуральним гусячим пухом. Саме такий тип наповнення часто використовується в альпіністичних костюмах і товстих куртках. Моделі помірної товщини - чудовий вибір для зимового гірського туризму та пересування на середніх висотах. Пуховики з синтетичним наповненням найчастіше вибирають спортсмени та люди, які шукають одяг, більш стійкий до можливої вологи або навіть промокання. Швидкосохнуча синтетична ізоляція, така як Primaloft® або Polartec Alpha®, гарантує відмінні теплові властивості, незважаючи на вологу. Це ідеальне рішення в несприятливих погодних умовах, а також під час максимальних фізичних навантажень, коли одяг повинен швидко справлятися з вологою, що утворюється тілом. Надлегкі моделі з тонким шаром ізоляції часто використовуються в перехідні сезони року, а також взимку.