TEVA

TEVA

Американський взуттєвий бренд Teva з'явився в 1982 р засновником якого став Марк Тетчер, це він винайшов всесвітньо відомі перші спортивні сандалі. Молодий Марк працював інструктором зі швидкісного спуску по річці на човнах в Гранд Каньйоні і помітив відсутність відповідного взуття для водної активності - кросівки намокали і тяжчали, а прості сандалі злітали з ніг. Тетчер просто додав нейлоновий ремінь на кісточку до традиційних шльопанців, створивши перші спортивні сандалі.

Він патентує винахід і придумує назву для свого винаходу - Teva (від давньоєврейського «природа»). У 1984 році він укладає контракт з взуттєвим виробником California Pacific на випуск цієї моделі взуття. У перший рік було продано всього 200 пар взуття, були нарікання на якість і зручність, але незабаром молодим американцям сподобалась ця взуття і стало дуже популярним. Виробник взуття California Pacific спробував залишити за собою всі права на використання патенту та бренду, але після суду, Тетчер відстояв свій патент і розірвав контракт з недобросовісною компанією і самостійно заснував компанію Teva в Флегстаффе.

У 1985 р Тетчер укладає ексклюзивний контракт з компанією Deckers Outdoor Corporation, яка отримує права на виробництво і розповсюдження взуття Teva. Конструкцію сандалів було перероблено, та першою моделлю стали Teva Hurricane.

Сьогодні взуття Teva - світовий бренд, який люблять у багатьох країнах Америки, Європи та ін.

 

View as Grid List

Items 1-15 of 18

Page
per page
View as Grid List

Items 1-15 of 18

Page
per page