Тенти

Туристичні тенти у Львові


Головна проблема відпочинку на природі - сонце і вітер, що заважають насолоджуватися прохолодою і іншими принадами природного оточення. Міцний і вишуканий намет вирішує цю проблему. У розділі інтернет-магазину Campus запропоновано купити туристичні тенти для походів та інших заходів.

Особливості та типи


Усі позиції в розділі створені для використання влітку. Вони діляться на 2 види. подивіться:

  • Класичний тент - це навіс, який має масу 0,8-3 кг. Являє собою металевий, швидко збирається каркас, який пізніше обтягається матеріалом. Виходить будиночок без стін висотою до 2 метрів. Основне завдання такої конструкції полягає в захисті людей від сонця. Це найдешевший варіант, що дозволяє насолоджуватися живою природою, немов сидячи в затишній альтанці. Немає перешкод і зайвих елементів. В асортименті також присутні моделі типу «будиночок». Вони схожі на двосхилий дах. Мають відмінну стійкість до вітру;
  • Туристичний намет - це ізольоване місце для відпочинку з висотою до 225 см, вагою в 13-20 кг і місткістю до 4-5 чоловік. Може використовуватися для ночівлі. Захищає від вітру і пилу. Деякі моделі забезпечуються москітні сітки. Вони затребувані рибалками, зупиняються біля водойм, де неминуче присутня велика живності. Можна захистити дітей від зайвого дискомфорту.


Тенти відрізняються за формою. Бувають конструкції 4, 6 і 8 гранями. Кут стін грає важливу роль - пряма поверхню додасть простору, похила захистить від вітру. Подивіться на великий асортимент або зателефонуйте - ми допоможемо вибрати.

Про матеріали для туристичних наметів


Вироби виконуються з водонепроникного поліестеру. Це надійний матеріал, службовець до 7 років. Його поверхня покривається полімерним просоченням, що захищає від дощу. Позначається в мм водяного стовпа (1000-10000 мм). Для відпочинку раз в тиждень вистачить тенту з показником 1-2 тис. Мм. Сегмент з 3-6 тис. Мм призначений для тривалих стоянок. Товар з параметрами в 6-10 тис. Мм можна використовувати в сезон цілодобових злив.

Про якість


Магазин реалізує продукцію компанії RED POINT, Trimm і Campus. Це надійні марки, що надають товар середнього цінового сегмента. Ми з 2009 року продаємо туристичне обладнання, а тому добре розбираємося в виробниках. Тут немає низькопробних позицій, зношуються за 1 сезон.

Про вартість


Ми входимо в 10% магазинів Львова з найнижчими цінами на туристичні тенти. Ви отримуєте прайс, наближений до оптового. Не витрачайте кошти. Відкривайте для себе вигоди роботи з великою точкою продажу. Купуйте.

View as Grid List

1 Item

per page
View as Grid List

1 Item

per page