Marmot

Marmot

Ідея Marmot виникла в квітні 1971 на крижаних полях Джуно, на Алясці. Майбутні гляціологи, студенти університету Санта-Круз Ерік Рейнолдс і Дейв Хантлі запропонували ідею створення Marmot Club - Клубу Сурков.

Незважаючи на те, що час вони проводили весело, їм було холодно, сиро і незатишно в тому спорядженні, що вони використовували. Хоча це спорядження було кращим на ринку в той час. Повернувшись в теплу Каліфорнію, вони вирішили, що зможуть створити новий вид одягу, в якій не буде холодно і сиро. Ерік і Дейв були впевнені в тому, що зроблять її краще, ніж інші, і доб'ються успіху на цьому терені.

Так з'явився Marmot Club-Клуб Сурков. Головне правило клубу - кожен є президентом, тобто всі рівні. Щоб стати членом Клубу Сурков необхідно було піднятися на крижану вершину з іншим членом клубу. Інші правила полягали лише в тому, щоб підтримувати хорошу спортивну форму.

Незабаром Ерік і Дейв налагодили виробництво дослідних зразків з пуху прямо в кімнаті гуртожитку в Санта-Крузе. Їх першими творіннями були пухові жилет, светр і куртка. Хлопці знали толк в пуху (як і в холоді) і дуже скоро вони зуміли виготовити три перших пухових спальних мішки Marmot. Теплим з них був PIKA (тепер відомий як CWM), він міг зберігати тепло при -45 С і коштував всього 168 $ (за цінами 1975 року).

У 1973 р., Ерік з Томом Бойсом з компанії "Grand Junction" здійснили зимове сходження на Grand Teton в Вайомінгу. І наступної весни команда Marmot складалася вже з Еріка, Дейва і Тома. Трійка орендувала 100-літню будівлю недалеко від центру міста, в якому раніше був гастроном. У ньому вони відкрили магазин під назвою «Marmot Mountain Works» ( «Творчість Гірських Сурков»). Тоді бізнес був не таким вдалим, як зараз, тому вони ледь зводили кінці з кінцями. Доводилося підробляти, навчаючи туристів кататися на гірських лижах. Але саме навесні 1974 компанія Marmot офіційно з'явилася на світ.

View as Grid List

10 Items

per page
View as Grid List

10 Items

per page