Alpinus

Alpinus

Це одна з перших і найбільш відомих OUTDOOR марок в Польщі. Це бренд спеціалізованого одягу і спорядження, спроектований з думкою про справжніх ентузіастів туризму та активного відпочинку.

Якщо гірські походи і підкорення вершин є вашою пристрастю, і Ви шукаєте спорядження та одяг, в якому застосовуються інноваційні технології, що повинні забезпечувати максимальний комфорт навіть за екстремальних умов, Аlpinus - це саме те, що Вам потрібно!

Якщо Ви просто ведете активний спосіб життя і шукаєте зручний, якісний та практичний одяг - і в цьому випадку Ви знайдете щось для себе!

Наше покликання - створювати одяг та спорядження, який допомагає людям втілювати в життя свої мрії. Ми хочемо, щоб, завдяки нашій роботі та досвіду, неможливе стало досяжним.

Пам'ятайте, що кожне Ваше досягнення у підкоренні вершин для нас дуже важливе. Сподіваємось, що Alpinus полегшать Вам це завдання.

Також, ми хочемо чути від Вас зауваження та пропозиції, щодо підвищення якості наших товарів. Ми знаємо, що лише така співпраця принесе Вам успіх, а нам задоволення від роботи.

View as Grid List

Items 1-15 of 17

Page
per page
View as Grid List

Items 1-15 of 17

Page
per page