Patagonia

Patagonia

Patagonia (Патагонія) - всесвітньо відомий американський бренд з 30-ти річною історією. Компанія Patagonia була заснована в 1965 році альпіністом Yvon Chouinard (Івон Шуінар). Головною метою компанії є створення якісного одягу для всієї родини, яка прослужить дуже довго. Самі працівники Patagonia кажуть «Ми створюємо функціональну універсальну одяг, а Вам не доводиться купувати те, що Вам не потрібно».

Зараз Patagonia - це один з найбільш екологічних брендів. З 1993 року першими стали використовувати фліс, який виготовляють з перероблених пластикових пляшок, а також перероблений поліестер в мембранних куртках, софтшелі, флісі, рюкзаках. З 2001 році Івон Шуінар запустив програму «1% для планети», головна мета якої - повернути частину доходів від бізнесу назад природі, в даний час в нього входить близько 1500 компаній (175 з яких знаходяться в Європі).

Patagonia створює високотехнологічний, універсальний, якісний одяг для активного відпочинку, одяг для альпінізму, гірських лиж, серфінгу, риболовлі, трекінгу, йоги, а також одяг і спорядження для міста.

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибору.