GSI

GSI

Аутдор - головне, що є в нашому житті, все інше другорядне.

Ну, все це почалося дуже давно, з деякої кількості відв'язаних франко-канадських мисливців і пристойно] кількості домашніх алкогольних напоїв. Щоб зробити цю довгу історію коротшою, відразу перейдемо до справи. Вранці виявлялося, що від багаття залишилося всього кілька розпеченого вуглинок, клаптик землі просочився кавою наскрізь, пара обшарпаних і брудних спальних місць і дуже-дуже незрозумілий шматок лосятини, від якого несло бурбоном. З плином часу все більше і більше людей залишали свої зручні будинки в Старому Світі і відправлялися назустріч новим відчуттям в пустельні краї уздовж східного узбережжя. Протягом наступних двох століть спадщина цих божевільних мисливців і стала окрасою всієї західної частини карти північної Америки. Але головне, що це спадщина простих радощів життя під відкритим небом, в єднанні з природою, яка впливає на нас і сьогодні.
Перенесемося в 1985 рік і зануримося в ту пронизану піонерським духом авантюризму атмосферу, яка свого часу змусила першопрохідців відправитися на захід. Невелика група однодумців з Британської Колумбії пройшла шлях вниз вздовж західного узбережжя до Сан-Дієго, де вони і заснували GSI Outdoors. Все починалося з кількох моделей синього емальованого посуду і невеликої лінії аксесуарів для приготування їжі на відкритому вогні. GSI Outdoors продовжувала рости і розширюватися до розробки, виробництва, продажу, лінійка товарів просувалася і постійно розширюється  і стає все більш і більш інноваційним посудом для приготування їжі, сервірування в похідних умовах і аксесуарів. У міру зростання компанії Дон, Ян і Кеті Скотт прийняли рішення переїхати в Спокан, штат Вашингтон, де компанія і розташовується до сьогодні. Сьогодні продукція GSI Outdoors поширюється по всьому світу, в той час як компанія продовжує розширювати асортимент продукції і відома своєю високою якістю, технічними характеристиками, інноваційним дизайном і, а перш за все, своєю любов'ю до активного відпочинку та пригод.
У GSI Outdoors визначають інновації не через використання нових матеріалів або впровадження ніколи раніше небачених новинок. Ні, компанія визначає інновації як створення унікальних, творчих і цікавих продуктів, які зміцнюють ті цінності, якими дорожить компанія. У GSI Outdoors пишаються своєю здатністю створювати нове і захоплюючи з інших продуктів, які, як вважалося, вже не можуть бути поліпшені, змінені або які не стоять таких зусиль. У GSI Outdoors знають, що таке справжнє новаторство може прийти тільки від самих клієнтів компанії.
GSI Outdoors - це маленька, сімейна компанія. Ця свобода, яка знаходить своє втілення і в активному відпочинку, і дає нам гнучкість, щоб ми могли більш точно реагувати на потреби наших клієнтів, які люблять аутдор також, як і ми.

View as Grid List

11 Items

per page
View as Grid List

11 Items

per page