Fire Maple

Fire Maple

Fire-Maple - інновації в похідному снаряженні.
2001-2002 рр. Зазначений завод був контрактним виробником горілок та похідної посуду для зарубежних брендів 2003 Створений бренд Fire-Maple для роботи на китайському ринку. Fire-Maple - це перший місцевий бренд, соредоточивший зусиллями у сфері зовнішнього відпочинку.
В останній годі компанія вдосконалює свої технології та дизайн та розвиває співпрацю та взаємодію із іноземними брендами та найбільшими виробниками товарів для спорту та активного відпочинку. Команда Fire-Maple старається робити свою продукцію таким чином, щоб максимально задовольнити потреби клієнтів, але за цим ім'ям розумна ціна. Компанія слідує принципу «висока якість за розумні гроші» і дає людям радість від підготовки піщи на природі за допомогою портативних горелок Fire-Maple.
Тепер у бренду Fire-Maple велика кількість дилерів не тільки на території Кітаї, а також в Європі, США, Новій Зеландії та країнах Ближнього Востока. Неважно, відправляючи лі ви в екстремальному гірському відтворенні або в сімейному поході на вихідні, серед продукції Fire-Maple ви обов'язково можете знайти горілку, підходящу саме вам.

View as Grid List

Items 1-15 of 19

Page
per page
View as Grid List

Items 1-15 of 19

Page
per page