HOKA ONE ONE

HOKA ONE ONE

HOKA ONE ONE - французька компанія, яка проектує і створює кросівки для бігунів на довгі дистанції, спортсменів і простих бігунів.  Бігові кросівки поєднують у собі легку вагу і максимальну амортизацію, кросівки Hoka знанні як "максималістичне взуття", і створені на противагу мінімалістичному взуттю. Компанія була заснована Nicolas Mermoud і Jean-Luc Diard обидва колишні співробітники Salomon, в 2010 році. Бренд HOKA в перекладі з мови Маорі означає "літати над землею». Бренд HOKA 1 квітня 2013 року був куплений Deckers Outdoor - власником брендів UGG, Teva і інших марок взуття.

HOKA ONE ONE спроектували унікальну геометрію підошви, що має надзвичайні експлуатаційні характеристики і завдяки великому об'єму надає в рази кращу амортизацію ніж стандартні кросівки. Поряд з максимальною амортизацією кросівки надають мають малу вагу і максимальну підтримку - і підійдуть для всіх типів бігу. HOKA ONE ONE з самого початку зрозуміли, що природні рухи ноги надзвичайно важливі для рівномірність кроку. HOKA ONE ONE мають мінімальний спад геометрії в поєднанні з "прокатною" конструкцію підошви, що сприяє послідовному ритму бігу і максимальною амортизацією під час бігу .

HOKA ONE ONE це взуття для типів бігу, від простих пробіжок до елітних спортсменів, щоб досягнути максимальної ефективності. Ми тримаємо наш темп, ведучи до бігової революції. Будь ласка, приєднуйтесь до нас на нашому шляху і продовжувати бігти.

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибору.