Спальні мішки

Першокласні спальні мішки від інтернет-магазину Campus


Купити спальний мішок потрібно кожному туристу, який не може уявити своє життя без подорожей. Здійснити таку покупку в Україні пропонує інтернет-магазин Campus. Тут представлений широкий асортимент виробів і доступні ціни.

Види спальних мішків

Спальні мішки кваліфікують в залежності від призначення:

 1. Кемпінгові. Ця назва мішків, які відрізняються відносно великим вагою і не можуть похвалитися компактністю в складеному вигляді. У більшості випадків вони виготовляються з натуральних матеріалів, засновані на утеплювачах. Найбільш часто зустрічається форма - у вигляді ковдри.
 2. Туристичні або трекінгові. Такий різновид мішків вважається більш вимогливою до сировини для виготовлення. Вони гарантують комфортне перебування в виробі.
 3. Екстремальні. Найнадійніші і теплі моделі, деякі з них навіть на пуху. Відрізняються високою вартістю.

Також спальні мішки розрізняють в залежності від їх форми. Найбільш що зустрічаються варіантами вважають:

 1. Кокони. Вважаються найбільш зручними, оскільки до низу звужуються і займають менше місця. Відрізняються невеликою вагою, можливістю використання при тривалих походах. Такі мішки дуже теплі, приємні, оскільки максимально щільно прилягають до тіла.
 2. Ковдри. Підходять для нетривалих походів або заміських виїздів на природу. Відрізняються щодо важкою вагою і потребою більшого простору для розміщення. При необхідності виріб з легкістю розтягується і трансформується в звичайне покривало. Туристи люблять такі спальники за можливість спати на відкритій місцевості.
 3. У вигляді ноги. Це спальний мішок, що закриває тільки частина тулуба. Його експлуатація неможлива без теплого верхнього одягу. Такий вид виробів найбільш поширений серед альпіністів, оскільки він відрізняється невисоким вагою, його зручно носити в тривалі турпоходи.
 4. Комбінезони. Моделі з відділеннями для кожної верхньої і нижньої кінцівки. Своїм виглядом вони нагадують звичайні комбінезони, тільки утеплені і просторі. Переваги такого виробу - виходячи з палатки, немає необхідності одягатися.

Те, який спальний мішок вибрати, залежить від майбутньої подорожі, його тривалості і погодних умов.

теплотривкість виробів

Те, наскільки теплим і комфортним буде спальний мішок, залежить від кількості матеріалу наповнювача. Залежно від цього критерію вироби поділяються на:

 1. Зроблені з одного шару. Ідеальний варіант для тих, хто планує похід в літню пору, важлива умова - температура повітря не повинна опускатися нижче 0 ° С.
 2. Що складаються з двох шарів. Використовуються для ночівлі, коли температура повітря становить до -6 ° С. Вага таких виробів - 1-1,5 кг.
 3. З трьох шарів. Прекрасний вибір для осіннього і весняного періоду, коли температура повітря становить до -10 ° С. Такі вироби відрізняються вагою в 1,5-1,8 кг.

Проводять варіанти спальних мішків, зроблених з більш трьох шарів. Вироби з 4 або 5 рівнів матеріалу призначаються для холодних осінніх і зимових ночей. У них буде добре спати до температури в -20 ° С. Вага таких виробів становить від 2 до 3,5 кг.

Як підібрати мішок по зростанню?

При виборі спального мішка необхідно відштовхуватися від стандартів виробника. Кокони зазвичай випускаються довжиною в 2 або 2,2 метрів. Тому вони підійдуть практично кожному середньостатистичному туристу. Те, якою буде ширина вироби, залежить виключно від комплектації людини. Туристу із середнім статурою вистачить моделі в 80 см. Якщо людина більш великої статури, слід вибирати мішок, ширина якого становить 90 см. Такі розміри вважаються найпопулярнішими.

При виборі спальних мішків-ковдр зазвичай досить ширини в 75 см. Але випускаються і великі розміри - до 90 см. Їх довжина така ж, як і у коконів.

Якщо планується турпохід всією сім'єю, необхідно підібрати спеціальні спальні мішки для дітей і підлітків. Вони відрізняються меншими габаритами і більш доступною вартістю. Якщо потрібно купити спальний мішок нестандартної довжини для дитини, розраховуйте, що для правильного вибору необхідно до вашого росту додати ще 20 см.

Переваги покупки в магазині Campus

Щоб купити спальний мішок в Україні відмінної якості, скористайтеся пропозиціями інтернет-магазину Campus. Ми гарантуємо:

 • великий асортимент виробів, що дозволить підібрати спальний мішок за формою, кольором, сезону використання і розміром;
 • доступну вартість всіх спальних мішків;
 • співпраця тільки з перевіреними брендами - Alpinus, Red Point, Campus Pinguin;
 • швидку доставку в будь-яку точку України.

Завдяки зручному інтерфейсу сайту можна уважно оглянути товари, ознайомитися з їхніми характеристиками і зробити замовлення в лічені хвилини. Додатковий плюс компанії - уважні менеджери, які дадуть відповідь на будь-яке питання покупців.

View as Grid List

8 Items

per page
View as Grid List

8 Items

per page