Черевики

Трекінгове взуття створено для всіх любителів тривалих походів. Не має значення, куди ви йдете, серед трекінгових черевиків ви знайдете такі, які ідеально підійдуть для багатотижневих експедицій та подорожей. Найдосконаліші моделі трекінгових черевиків ідеально підходять для складних кам'янистих  маршрутів. Хайкінгові черевики - це легші моделі, які ви із задоволенням одягнете в коротші поїздки. Всі конструкції трекінгових черевиків спрямовані на забезпечення підвищеного комфорту та поглинання ударів. Їх часто вибирають навіть для повсякденного використання, коли потрібне міцніше взуття, ідеально захищене від несприятливих погодних умов.

Традиційне шкіряне трекінгове взуття та сучасне туристичне взуття.
Трекінгове взуття - це дуже різноманітна група товарів, яка відрізняється не тільки зовнішнім виглядом, але перш за все використовуваними матеріалами та технологіями. Шкіряні трекінгові черевики, це перевірене рішення, надзвичайно популярні серед традиціоналістів, замшева шкіра або міцний нубук успішно використовуються в багатьох моделях. Високо цінується також туристичне взуття із зернової гладкої шкіри, яке є дуже міцним та простим в догляді. За допомогою відповідного просочення можна досягти високого ступеня водостійкості верхньої частини. Натуральна шкіра також використовується в середині трекінгових черевиків. і дає високий рівень комфорту та чудові експлуатаційні властивості. Класичний шкіряний верх найчастіше зустрічається у взутті, призначеному для любителів гірських походів та тривалих експедицій. Це часто топ-моделі в трекінгових колекціях окремих брендів взуття.

Сучасні трекінгові черевики створені зовсім по-іншому. У цих моделях найчастіше використовуються синтетичні матеріали, які є дуже легкими і мають високу міцність. Використання легкої тканини Cordura, а також поліуретанових накладок дає ще більше свободи та легкості. Більш легкі бокові вставки забезпечують підвищену повітропроникність взуття, а зміцнення, розміщене в ключових місцях, робить все це міцним та ідеальним для походу. Такі моделі трекінгового взуття, призначені для використання в більш простій місцевості. Сучасне трекінгове взуття вдало поєднує високий комфорт використання з основними особливостями взуття для піших прогулянок в гори. Завдяки цьому ми отримуємо універсальне взуття, яке чудово працює на лісових стежках, дорогах, а також у походах на менших висотах.

Трекінгове взуття з водонепроникними мембранами.
Надзвичайно широкий вибір трекінгового взуття також включає безліч моделей, оснащених водонепроникною мембраною. Безумовно, найпопулярнішими є трекінгові черевики з мембраною GORE-TEX®. Вона забезпечує дуже високий рівень водонепроникності, і в той же час є повітропроникною, що гарантує ефективний захист від вологи всередині черевиків. GORE-TEX® чудово захищає від потрапляння снігу або води всередину взуття. Трекінгове взуття GORE-TEX® ідеально підходить для викристання цілий рік, особливо в складних погодних умовах. Мембрани та інші водонепроникні рішення використовуються як у класичному шкіряному трекінговому взутті, так і в сучасних моделях трекінгово взуття.

Високі трекінгові черевики  - оптимальний вибір для тих, котрі подорожують із трохи важчим рюкзаком. Вони забезпечують підвищену стабілізацію в щиколотці, необхідну в складніших умовах. Це найпоширеніший вибір серед усіх людей, які віддають перевагу складним бездоріжжям. Високе трекінгове взуття також забезпечує підвищений захист від бруду або дрібних гілочок і гальки, які можуть потрапити всередину взуття.
Низькі трекінгове черевики - це найлегше взуття, яке ми можемо вибрати, проходячи гірськими стежками. Вони ідеально підходить для літньої спеки, пропонуючи підвищену вентиляцію ніг. Однак низькі черевики дещо менш стабілізовані. З цієї причини їх слід використовувати під час походів із мінімально можливим рюкзаком або досвідченішими користувачами. Низьке трекінгове взуття пропонує високий ступінь свободи, що може бути важливим на технічних маршрутах, де кожен крок повинен бути зроблений з максимальною точністю. Серед взуття для низьких походів є також легке взуття, ідеально підходить для піших прогулянок. Це моделі, де акцент зроблений насамперед на рівні амортизації та комфорті ніг. Це взуття часто вибирають для коротших поїздок за місто, а також для повсякденного використання.

Ви можете придбати чоловічі та жіночі трекінгові черевиків від провідних брендів в інтернеті магазині campus.ua
Пропозиція магазину campus.ua включає трекінгове взуттядля походів з важким рюкзаком на довгих маршрутах, а також більш легке туристичне взуття, оптимально придатне для дещо простішої місцевості та для коротших поїздок. Кожен любитель піших прогулянок знайде в нашій пропозиції черевики, що ідеально відповідають його потребам. Чоловіче трекінгове взуття провідних брендів має найвищу якість та ідеально прилягає до стопи, що можна оцінити, долаючи найдовші маршрути. Жіночі трекінгові черевики доповнені відповідними трекінговими шкарпетками, зробить наступні кілометри непомітними.