Утеплені куртки

Утеплені зимові куртки - надійний захист від морозу та снігу. Широкий асортимент моделей дозволяє кожному вибрати правильну куртку на зиму чи холодну осінь - пропозиція включає як короткі куртки, так і куртки-парки і жіночі довгі куртки.

Зимова куртка - це основа вбрання кожного любителя активного відпочинку в найхолодніші місяці року. Ми пропонуємо широкий вибір зимових курток для всіх користувачів - для любителів гір, що пропонують зручні крої, гарантують високий рівень комфорту, і в той же час ефективно захищають від холоду. Незалежно від того, буде це зимова стьогана куртка для міста, довга парка або коротші спортивні моделі, ви, безумовно, підберете оптимальний для вас крій.

Зимова куртка з синтетичним наповненням є альтернативою натуральному пуху. Зазвичай це синтетичні волокна з особливою структурою, які, як і пух, утримують між собою певну кількість повітря, що є ізолюючим шаром. Хоча штучно вироблені матеріали мають все кращі та кращі характеристики, дотепер жодному виробнику не вдалося отримати синтетичну ізоляцію з таким ступенем теплоізоляції, як природний гусячий пух. Зимові спортивні куртки з використанням синтетичного пуху, хоча і не настільки ефективні, як з натуральним пухом, мають свої незаперечні переваги - вони більш стійкі до вологи. При намоканні природний пух втрачає всі свої ізолюючі властивості. Що ще гірше, сушіння займає більше часу, тому куртка, яка намокла під час подорожі, мабуть, не буде корисною до кінця поїздки. Звичайно, у разі сильних морозів природному пуху не так сильно загрожує волога, але у випадку трохи вищих температур або дуже інтенсивних навантажень багато людей вирішують використовувати синтетичний утеплювач.

Синтетичний утеплювач - вибір номер один в технічному одязі. Він часто наповнює зимові спортивні куртки, призначені для інтенсивних фізичних навантажень при низьких температурах. Завдяки нижчій чутливості до вологи куртка буде зберігати свої відмінні ізоляційні властивості у будь-який час, ідеально підходить для виснажливого походу, а також на хребті або вершині. Перевага куртки з синтетичним наповненням, яку багато хто недооцінює, полягає в тому, що їх легко утримувати в чистоті. Більшість моделей можна прати в пральній машині. Крім того, їх сушка не вимагає спеціальних навичок або процедур, необхідних для пухового одягу.

View as Grid List

9 Items

per page
View as Grid List

9 Items

per page