filter-toggle

Тактичні рюкзаки

Немає товарів, які відповідають вашому вибору.

Тактичні рюкзаки від магазину Campus

Купити тактичний рюкзак знадобиться виживальщикам і мисливцям, які не мислять свого життя без пригод в умовах природи. Здійснити таку покупку пропонує інтернет-магазин Campus. У нас представлені якісні вироби за доступними цінами.

Особливості вибору тактичних рюкзаків

Тактичні рюкзаки розраховані на збереження одягу, їжі, аптечки, палатки. Зазвичай їх обсяг складає 20-40 л, тому вироби дозволяють відправитися в піший похід на 2-3 дня. Зустрічаються великі моделі, щоб подорожувати тривалий час. Критерії вибору виробів:

  1. Матеріал. Найміцнішою тканиною вважають нейлонову – CORDURA 700 DEN. Сировина відрізняється стійкістю до стирання, тривалим терміном служби.
  2. Функціональність. Велика частина сучасних тактичних рюкзаків оснащені системою MOLLE – перенесення вантажного, бойового спорядження. Додатковий плюс – наявність підсумків, аксесуарів, що дозволяють фіксувати чохли на блискавках.
  3. Обсяг. Поширені моделі – 20-40 літрів. Вони підходять для нетривалих походів. Тим, хто планує відправитися в тривалу експедицію, рекомендується вибирати моделі від 100 літрів.
  4. Вологостійкість. Щоб зберегти речі сухими, знадобиться додаткова обробка рюкзака зсередини. Також альтернативний варіант – наявність додаткової накидки, що захищає від дощів.

Вибір ранців залежить від цілей і тривалості майбутньої подорожі.

Чому варто зробити покупку у нас?

В нашому інтернет-магазині представлені військові тактичні рюкзаки першокласної якості від брендів Terra Peak і TARGEX. Вироби розраховані на 20-40 літрів, виготовлялися з якісних матеріалів. Колірна палітра ранців класична – сіра, зелена і болотна. Наш магазин гарантує:

  • доступні ціни – купити вироби можна від 187 грн.;
  • доставку по всій Україні різними кур'єрськими службами, а для жителів Львова працює послуга самовивозу;
  • просту форму замовлення, що дозволяє зробити покупку в лічені хвилини.

Інтернет-магазин Campus – краще рішення, щоб купити якісні армійські рюкзаки, які прослужать довгі роки.