filter-toggle

Тримісні намети

Завзяті мандрівники прекрасно знають, що для вдалого походу необхідно всього три речі: хороша компанія, їжа і намет. Саме про останній ми і поговоримо.

Наскільки важливий намет у вашому поході? Це необхідний предмет, якщо ви плануєте провести нічліг поза домом. Нехай це і не домашнє вогнище, але все-таки саме тут ви зможете комфортно виспатися і успішно огородитися від зовнішнього світу.

Якщо і йти в похід, то краще за все великою компанією. Згодні? А тому вам слід розглядати виключно тримісні намети, так як вони володіють великим внутрішнім простором і дозволяють з комфортом розміститься трьом мандрівникам.

На що варто звертати увагу

Досить складно вибрати ідеальний тримісний намет, якщо раніше ви не особливо захоплювалися походами. Справа в тому, що такий туристичний інвентар володіє своїми персональними якісними характеристиками. Також важливо відрізняти намети кемпінгового типу трекінгових моделей. Якщо ви в цьому не розбираєтеся, то краще за все звернутися до досвідченого консультанта, щоб той допоміг зробити правильний вибір.

Зверніть увагу також і на те, що частина моделей має прямокутну форму збірного корпусу, а інша – півсферу. У кожного з таких варіантів є свої переваги, але слід розуміти мету ваших походів і то, наскільки часто ви плануєте ходити в походи. Так, високий каркас даху підходить під рівнинні зупинки, а пологий – краще підійде для гірських зупинок.

Додатковий акцент бажано зробити на якісних характеристиках моделі: тип дуг, матеріал їх виробництва, матеріал тканини.

Чому вам вигідно купувати у нас

В нашому інтернет-магазині представлений дійсно великий вибір тримісних наметів різних виробників. Підібрати відповідаючу вашим запитам модель дуже легко і зручно через каталог на офіційному сайті – доступне зручне ранжування по критеріям.

Відразу в каталозі представлена ціна, по якій можна купити конкретну модель. Замовлення, до слова, можна оформити через сайт або за контактним номером.

Для зручного розрахунку з клієнтами передбачені різні варіанти оплати: безготівкові, готівкові, післяплата. А що стосується доставки, то є варіанти відправки кур'єром, поштою або транспортною компанією. Все на ваш розсуд!