filter-toggle

Туристичні тенти

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(s)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(s)

Туристичні тенти у Львові

Головна проблема відпочинку на природі — сонце і вітер, що заважають насолоджуватися прохолодою і іншими принадами природного оточення. Міцний і вишуканий шатер вирішує цю проблему. У розділі інтернет-магазину Campus запропоновано купити туристичні тенти для походів та інших заходів.

Особливості та типи

Усі позиції в розділі створені для використання влітку. Вони діляться на 2 види. Подивіться:

  • Класичний тент — це навіс, який має масу 0,8-3 кг. Являє собою металевий, швидко збирающийся каркас, який пізніше обтягається матеріалом. Виходить будиночок без стін висотою до 2 метрів. Основне завдання такої конструкції полягає в захисті людей від сонця. Це найдешевший варіант, що дозволяє насолоджуватися живою природою, немов сидячи в затишній альтанці. Немає перешкод і зайвих елементів. В асортименті також присутні моделі типу «будиночок». Вони схожі на двосхилий дах. Мають відмінну стійкість до вітру;
  • Туристичний намет-намет — це ізольоване місце для відпочинку висотою до 225 см, вагою в 13-20 кг і місткістю до 4-5 чоловік. Може використовуватися для ночівлі. Захищає від вітру і пилу. Деякі моделі забезпечуються москітною сіткою. Вони затребувані рибалками, які зупиняються біля водойм, де неминуче присутня велика кількість живності. Можна захистити дітей від зайвого дискомфорту.

Тенти відрізняються за формою. Бувають конструкції 4, 6 і 8 гранями. Кут стін грає важливу роль — пряма поверхня додасть простору, похила захистить від вітру. Подивіться на великий асортимент або зателефонуйте — ми допоможемо вибрати.

Про матеріали для туристичних тентів

Вироби виконуються з водонепроникного поліестеру. Це надійний матеріал, який служить до 7 років. Його поверхня покривається полімерним просоченням, що захищає від дощу. Позначається в мм водяного стовпа (1000-10000 мм). Для відпочинку раз в тиждень вистачить тенту з показником 1-2 тис. мм. Сегмент з 3-6 тис. мм призначений для тривалих стоянок. Товар з параметрами в 6-10 тис. мм можна використовувати в сезон цілодобових злив.

Про якість

Магазин реалізує продукцію компанії RED POINT, Trimm і Campus. Це надійні марки, що надають товар середнього цінового сегмента. Ми з 2009 року продаємо туристичне обладнання, а тому добре розбираємося в виробниках. Тут немає низькопробних позицій, які зношуються за 1 сезон.

Про вартість

Ми входимо в 10% магазинів Львова з найнижчими цінами на туристичні тенти. Ви отримуєте прайс, наближений до оптового. Не витрачайте кошти. Відкривайте для себе вигоди роботи з великою точкою продажу. Купуйте.