filter-toggle

Двомісні намети

Наш інтернет-магазин «Campus» радий запропонувати намети двомісні від світових виробників таких, як MOUSSON, RED POINT, ALPINUS, TRIMM, TURBAT за вигідними цінами. Всі надані моделі різноманітні по – формі, кольору, габаритам або наявністю внутрішнього тамбура. Виберіть потрібний для вас варіант і оформити замовлення.

Як вибрати двомісний намет?

Під ярличком « намети двомісні » приховується запрошення до незабутньої подорожі вдвох. Куди хочу відправитися? Якого б напрямку ви не вибрали, діло залишається за малим – купити підходящий вид «будиночка»

 • Гірські екстремальні намети. Їх головна відмінність – міцність, стійкість до сильного вітру і до всіляких опадів. Конструкція їх каркасу може витримати навіть тривалу штормову погоду.
 • Класичний одношаровий варіант для звичайних походів. Він не призначений для суворих погодних явищ, його основне призначення – місткість тамбура і комфортний житловий об’єм.
 • Каркасні трекінгові намети. Вони використовуються для експедицій, тому теж не дуже розраховані на серйозну негоду. Вони підходять тільки для ночівлі, і тому їх важливою характеристикою є просторість..

Виготовляються туристичні намети з високоміцних матеріалів, не піддаються сонячній радіації та різким перепадам температур. Дуги їх гнучкі, легкі і міцні. При виробництві для всіх моделей дотримуються три важливі фактори:

 1. Невелика вага.
 2. Простота встановлення.
 3. Компактність.
 4. Іменно ці три умови дають можливість для зручної експлуатації виробів у подорожах. Порада! Після придбання обов'язково докупіть засоби для самостійного ремонту намету, додаткові комплектуючі та аксесуари, щоб захистити себе та партнерів по відпочинку від різноманітних випадковостей.

  Вигода від покупки в інтернет-магазині «CampuS»

  Ми є надійним партнером у виборі обладнання, спорядження та інвентарю для спорту, туризму, рибалки та полювання. Зокрема, наш каталог може &laquoпохвалитися» великим асортиментом двомісних наметів: одно- або двошарових, високих або низьких. Вибирайте любу! Доставка замовлення здійснюється кур'єром по зазначенній при оформленні адреси або послугами компанії перевізників. «CampuS» за здоровий спосіб життя і активний відпочинок!