filter-toggle

Чотиримісні намети

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

2 одиниця(s)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

2 одиниця(s)

Чотиримісний намет для туристичних походів і відпочинку на природі

Якщо вам потрібен туристичний чотиримісний намет, ознайомтеся з асортиментом інтернет-магазину CampuS. В каталозі пропонується продукція відомих виробників, які спеціалізуються на випуску товарів для активного відпочинку і туризму.

Критерії вибору чотиримісного намету

Відпочинок на природі має свої переваги. Тут можна відчути свободу, незалежність від звичних благ цивілізації. Але певний рівень комфорту потрібен завжди. Надійний великий намет захищає від негоди, холоду, забезпечує здоровий сон. Більшість моделей мають закритий внутрішній тамбур, де можна зберігати їстівні припаси. Така конструкція захищає від бруду, піску всередині намету.

Щоб вибрати відповідний товар, потрібно враховувати наступні характеристики:

  • розмір чотиримісного намету;
  • конструкція;
  • форма;
  • висота;
  • кількість входів;
  • призначення – кемпінгова або трекінгова;
  • вага.

Продукція виготовляється з високоміцних вологозахищених матеріалів. Основа для каркаса гнучка, тому намет не займає багато місця в складеному вигляді. Дуги виготовляються з алюмінію або скловолокна. У базовій комплектації деяких моделей є протимоскітна сітка, навіс перед входом. Швидкий монтаж забезпечується за рахунок простоти конструкції.

Каталог інтернет-магазину включає моделі провідних світових виробників – Campus, Mousson, Trimm, Red Point. Остаточний вибір залежить від вподобання клієнта, особливостей подальшого використання. Ви можете отримати консультацію менеджера інтернет-магазину, щоб спростити процес прийняття рішення. Спеціаліст поцікавиться, де, як часто ви плануєте використовувати намет. Для відпочинку в кемпінгах призначені масивні, але стійкі моделі. Для піших походів з ночівлею бажано віддавати перевагу трекінговим наметам, які легко згортаються в мішок або рюкзак.

Оформлення замовлення в онлайн-режимі

Якщо ви живете у Львові, то купити намет для подорожей можна двома способами – онлайн або в реальному магазині CampuS. Продукція, яка представлена в каталозі є на складі в наявності. Ви можете оформити заявку в інтернет-магазині, але попросити передати товар в пункт видачі.

Клієнти з інших регіонів оформляють замовлення тільки в онлайн-режимі з доставкою транспортними компаніями. Заявки обробляються швидко, відправка здійснюється після узгодження деталей на наступний день.

В інтернет-магазині встановлені мінімальні ціни на туристичні товари високої якості. Доставка теж обійдеться недорого. Оплата здійснюється на банківський рахунок інтернет-магазину або готівкою при отриманні.

На продукцію поширюється заводська гарантія. Бажано оглянути намет при отриманні. Термін експлуатації такого туристичного спорядження становить кілька десятиліть при періодичному використанні і 5-7 років при активній експлуатації.

Якісний чотиримісний намет призначений для великої родини. З ним ви відкриєте нові маршрути активних подорожей, тому що відпочинок в кемпінгах стає все популярнішим у нашій країні. Зв'яжіться з представниками інтернет-магазину, щоб оформити замовлення і відчути всі переваги угоди.