filter-toggle

Salomon

Salomon

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 of 58

Сторінки
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 of 58

Сторінки
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Компанія Salomon - знаменитий французький бренд, що випускає спорядження для екстремальних видів спорту (лижі, сноуборди), а також спортивне взуття та одяг. Високотехнологічне взуття Salomon займає лідируючі позиції за якістю і надійністю. Купуючи кросівки Salomon і вирушаючи в далеку дорогу, ви платите не тільки за комфорт, але і за впевненість, що ваше взуття вас не підведе. Таку високу якість, яке має Salomon взуття - результат постійних інвестицій в дослідження і нові технології (на це йде 4% річного обороту фірми), а також ретельне тестування матеріалів і готової продукції.

Для любителів катання на роликах, ідеально підійдуть роликові ковзани Salomon. Всі ролики Salomon володіють чудовими ходовими характеристиками і комфортабельними черевиками, які допоможуть вам долати будь-які відстані.

Оптимальне поєднання технологій, стилю і якості - це лижі Salomon. Незалежно від Вашого професіоналізму, стилю катання і володіння технічними навичками, серед безлічі моделей лиж Ви напевно знайдете ті лижі Salomon, які підійдуть саме Вам. Функціональні характеристики закладаються в моделі ще на етапі проектування, тому, купуючи лижі Salomon, Ви можете не сумніватися в технологічності моделі і відповідно її найвищим вимогам якості. Сучасні технології дозволяють не тільки поліпшити функціональні характеристики лиж, але і істотно підвищити рівень безпеки, тому катаючись в лижах Salomon, Ви можете не турбуватися про своє здоров'я - розумний екстрим і високі технології захистять Вас від переломів і ударів.

Компанія Salomon за довгі роки свого існування неодноразово доводила свою першість. Кілька запатентованих технологій, що не мають аналогів, привели компанію до світової популярності, завдяки чому зараз у всьому світі відомі не тільки лижі Salomon, а й інша екіпіровка.

У нашому магазині Campus ви можете купити продукцію Salomon за вигідними цінами. У нас ви знайдете гірські лижі Salomon з чудовими характеристиками. Взуття Salomon для різних видів спорту та відпочинку (черевики, кросівки, гірськолижні черевики). Також у нас в наявності завжди є стильний одяг Salomon (гірськолижні куртки і штани). Якщо вам потрібен Salomon - ми будемо раді вам допомогти.