filter-toggle

Nutrixxion

Nutrixxion

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 of 36

Сторінки
  1. 1
  2. 2

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1-24 of 36

Сторінки
  1. 1
  2. 2

Мабуть це запитання виникає кожного разу, коли на ринку з'являється новий бренд. Гаразд, ми спробуємо коротко дати відповідь на нього. Ми, команда Nutrixxion, працюємо уже багато років у цій сфері, знаємо ринок і, виходячи з власного досвіду, розуміємо потреби спортсменів – як професіоналів, так і любителів; як велосипедистів, так і бігунів. Не дивлячись на те, що ця сфера не є простою, ми все ж таки відважилися на дещо нове, що відрізняється від того, що було до сьогодні.

Спочатку ми думали розробити продукт, який повинен відповідати найвищим вимогам щодо якості та ґрунтуватися на найновіших наукових дослідженнях у галузі спортивного харчування. Звісно, колесо заново ніхто уже не винайде, та ми поставили перед собою мету розробити справжній продукт преміум-класу. Ми так себе і позиціонуємо – як «бренд преміум-класу», у випадку якого найвищим пріоритетом є якість і нічого іншого.

Окрім цього, для нас була дуже важливою думка команди! Ми замислились: «Як ми можемо об'єднати людей, які, так як і ми, люблять спорт та ведуть захоплюючий спосіб життя». Це стало підґрунтям для заснування команди Team Nutrixxion (більш детально в розділі «Команда»).

Ось і все! Nutrixxion міцно закріпився на ринку, а ми готові до старту! Навіть коли не завжди було легко і час від часу нас спіткали невдачі, після тривалого періоду розробки з'явилася чудова серія продуктів, якими, сподіваємося, ви будете так само захоплені, як і ми.

Немає значення, чи ви шукаєте енергетичний гель, енергетичний батончик або ізотонічні напої, у нас ви обов'язково знайдете щось для себе. Поряд з високими вимогами до якості для нас також дуже важливі смак, консистенція та сумісність. Тому що з досвіду ми знаємо, що немає нічого гіршого, а ніж чудовий продукт, котрим не можна насолодитися.