filter-toggle

Falke

Falke

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(s)

Сітка Список

Сортувати у порядку зменшення

1 одиниця(s)

Компанія FALKE була заснована в 1895 році. З маленького виробника трикотажних виробів, який виготовляв 24 пари шкарпеток щодня, FALKE зросла до гіганта, що складається з групи текстильних і фешн-компаній, з трьома тисячами співробітників, керованою сім'єю Фальке.
Група компаній FALKE знаходиться в Німеччині, в районі Сауерленд і володіє брендами FALKE і Burlington.
Спортивна колекція Falke - це термобілизна для чоловіків і жінок, шкарпетки для гірських лиж та сноуборду, для лижних прогулянок, для бігу і для катання на роликах, для гри в теніс і гольф.
 Столітні німецькі традиції в поєднанні з новітніми унікальними технологіями роблять продукцію Falke найбільш привабливою.
 Термобілизна плететься безшовним способом, по колу. Крім того, білизна плететься з урахуванням чоловічої та жіночої анатомії - враховується різний рельєф поверхні тіла, різний рельєф і маси м'язів. Клімат контроль підтримується зонами особливої ​​вентиляції розташованими в підколінних западинах. Для утеплення використовується мериносова шерсть. У різних видах спорту зусилля тиску направлено на різні зони. Для гірськолижного термобілизни актуально використовувати додаткові ущільнення на стегнах. Це дозволить знизити силу удару при падіннях та інших контактах з іншими твердими поверхнями. У термобілизна плетіння побудовано таким чином, щоб підтримувати різні групи м'язів. Це дозволяє досягти максимально результату при зменшених втрати м'язової енергії. Тобто Ви будете не так швидко втомлюватися при занятті спортом. А якщо Ви ще й не відразу зніміть білизна, а походіть в них півгодини після заняття спортом, то м'язи будуть відновлюватися набагато швидше.
У 2010 році FALKE отримала нагороду Reddot Design Award за розробку Ergonomic Sport System, що використовується при створенні одягу для активних видів спорту.