Ми працюємо для любителів гір, скелелазів, ентузіастів, дослідників і мандрівників, які подорожують у найвіддаленіші куточки світу. Для тих, хто повертається додому тільки, щоб негайно почати думати про наступну подорож.

Ми пропонуємо асортимент кращих брендів і високу якість та робимо ставку на безпеку, простоту використання, і повну впевненість у продукті. Тому що кожна деталь має значення, коли ви боретесь з погодою, своїє власною слабкостю і на межі людських можливостей.

Спортур-Україна та магазин CampuS з 2007 року займається імпортом та продажем туристичного, гірськолижного, спортивного одягу, взуття та спорядження різних марок, як українського походження так і іноземних брендів: CampuS, Alpinus, Meteor, Aqua-Speed, Garsport, Rockland, Neverland, Marsupio, Terra Peak, Targex, Salomon, Salewa та ін.

Назва підприємства втілює його мету - Спорт і Туризм. Основною ідеєю компанії є популяризація і поширення здорового способу життя, активного відпочинку та спорту.

Львів’яни та гості міста можуть завітати у наш магазин, де зможуть переглянути добірний асортимент та отримати кваліфіковану допомогу та живе спілкування із нашими консультантами. Для клієнтів з інших міст України ми пропонуємо замовити товари через наш інтернет магазин. Для гуртових партнерів пропонуємо цікаву та вигідну співпрацю по всіх марках з нашого портфоліо.

Наш склад розташований у Львові, тисячі товарів, готових до відправки в 24 годин. Повні колекції провідних виробників спорту та туризму. Порівняйте, аналізуйте і запитуйте - ми знаємо відповідь! Купуючи у campus.ual Ви можете відчувати себе майже як в стаціонарному магазині. Можливо, це не те ж саме, що торкнутися продукту, але натомість ви знаєте все про нього; отримуєте повну інформацію, необхідну, щоб зробити правильний вибір.

Наша філософія:

Повне задоволення від  покупоки.

У campus.ua ми знаємо, наскільки важливо, щоб товар відповідав індивідуальним потребам. Ми віримо в ефективність і надійну допомогу на етапі вибору спорядження, але якщо все-таки виходить, що є якісь "але або не" то ми пропонуємо швидку заміну або легке повернення. Або ж завітайте у нашмагазин у Львові, де наші продавці допомогжуть  вам знайти найбільш підходящий продукт.

Численні акції та розпродажі.

Звичайно, ціни мають бути добрі!  У кожній категорії Ви знайдете товари за цінами які важко перевершити. Також ціни мають бути справедливим! І як тільки закінчується сезон, завжди можна чекати на розпродаж і цікаві акції.

Оперативна доставка вантажів.

Кожне замовлення однаково важливий для нас. Протягом багатьох років ми співпрацюємо з надійними та супер швидкими кур'єрськими компаніями Нова Пошта та МістЕкспрес.. Ці рішення забезпечують те,  що товар з campus.ua , був у клієнта e найкоротші терміни по всій країні.

Професійні консультації.

Ми теж колись починали гірських походів, тому ми знаємо, які важливі перші кроки. Незалежно від того, чи потрібно вам обладнання для скелелазіння експедиції в високих горах чи збирається в далеку подорож, ми завжди надаємо хороші поради. Оскільки вибір найбільш відповідного одягу і обладнання, не повинні поглинути вас більше, ніж мета, для якої ви купуєте його!

Якщо у вас є які-небудь питання, будь ласка, зв'яжіться з нами по електронній пошті чи по телефону.